Venture Capital — rozwój małych i średnich przedsiębiorstw. 

Venture Capital, czyli kapitał podwyższonego ryzyka jest interesującą formą finansowania firm w celu rozwoju. Ta konkretna forma finansowania ma charakter własnościowy i jest realizowany w firmie za pomocą objęcia emisji akcji lub udziałów przez inwestora. Pieniądze przeznaczane na rozwój przedsiębiorstwa trafiają bardzo często do projektów we wczesnych fazach rozwoju. Jest to wysokie ryzyko, lecz oferuje to również szanse na duży zysk.

Finansowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz start'apów

Małe i średnie przedsiębiorstwa oraz startapu, które posiadają innowacyjny produkt bądź usługę, powinny rozważyć skorzystanie z formy dofinansowania od Venture Capital. Seedilon jako jedna z nielicznych firm proponuję dodatkowo rozwiązanie Smart Money. Udzielane jest nie tylko finansowanie, ale również pomoc całego zespołu Seedilon w pracach nad rozwojem projektu pomysłodawcy. Zapewniamy pomoc merytoryczną, prawną i marketingową.

Dla kogo przeznaczony jest Venture Capital?

Tego typu rozwiązanie finansowania jest przeznaczony dla firm, które funkcjonują już na rynku lub znajdują się w etapie Seed. Najczęściej wybierane są inwestycję związane z nową technologią, informatyką, biotechnologią, telekomunikacją. Dla inwestora przy wyborze projektu ważne jest, aby pomysłodawca projektu posiadał duży potencjał rozwoju. Kolejnym ważnym czynnikiem jest posiadanie przez pomysłodawcę zespołu pełnej motywacji w dążeniu do realizacji zmierzonych celów. Bardzo ważne jest, aby twórca projektu miał pomysł na inwestycje. Należy przez to rozumieć cele, które chciałby zrealizować po otrzymaniu finansowania.

All rights reserved to © 2022 by Seedilon

Regulamin

Polityka Prywatności